MEČ
19.05.17 | Polufinale | Carlos Boluda-Purkiss | Pietro Rondoni | 6-2, 6-2 | Ukraine F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Carlos Boluda-Purkiss | Pietro Rondoni | |
1. servis % | 37/56 (66%) | 33/51 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/37 (73%) | 14/33 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/19 (42%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/51 (61%) | 21/56 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/107 (62%) | 41/107 (38%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carlos Boluda-Purkiss vs. Pietro Rondoni - Međusobni mečevi
19.05.17 | Polufinale | Carlos Boluda-Purkiss | Pietro Rondoni | 6-2, 6-2 | detalj meča | Ukraine F2 | zemlja |
Carlos Boluda-Purkiss form & Pietro Rondoni form
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |
Pietro Rondoni - Posljednji mečevi
M25 Sierre - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - odustajanje | detalj meča | |
Biella 5 - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.21 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
14.03.21 Finale | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.21 Polufinale | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.03.21 Četvrtfinale | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - odustajanje | detalj meča | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.02.21 kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča |