MEČ
10.08.15 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Luca George Tatomir | 6-4, 6-2 | Romania F12 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carlos Boluda-Purkiss vs. Luca George Tatomir - Međusobni mečevi
10.08.15 | 2. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Luca George Tatomir | 6-4, 6-2 | detalj meča | Romania F12 | zemlja |
Carlos Boluda-Purkiss form & Luca George Tatomir form
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |
Luca George Tatomir - Posljednji mečevi
M15 Burgas - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
30.07.19 kval. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
M15 Casale - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
15.04.19 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.04.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Italy F34 - zemlja | ||||
28.10.18 kval. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Italy F33 - zemlja | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | detalj meča |