MEČ
23.05.17 | 1. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | George Tsivadze | 7-5, 6-1 | Ukraine F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Carlos Boluda-Purkiss | George Tsivadze | |
1. servis % | 48/67 (72%) | 43/60 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/48 (71%) | 27/43 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/19 (63%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/60 (45%) | 21/67 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carlos Boluda-Purkiss vs. George Tsivadze - Međusobni mečevi
23.05.17 | 1. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | George Tsivadze | 7-5, 6-1 | detalj meča | Ukraine F3 | zemlja |
Carlos Boluda-Purkiss form & George Tsivadze form
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |
George Tsivadze - Posljednji mečevi
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - odustajanje | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
28.02.23 kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.22 kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detalj meča |