MEČ
01.03.18 | 1. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Mert Naci Turker | 6-2, 6-4 | Turkey F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
16.08.98, 25 Godina
32505 $
16.08.98, 25 Godina
32505 $
Camilo Ugo Carabelli vs. Mert Naci Turker - Međusobni mečevi
01.03.18 | 1. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Mert Naci Turker | 6-2, 6-4 | detalj meča | Turkey F8 | tvrda |
Camilo Ugo Carabelli form & Mert Naci Turker form
Camilo Ugo Carabelli - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - odustajanje | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 kval. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
04.02.24 Finale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Mert Naci Turker - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | detalj meča |