MEČ
11.10.16 | 1. kolo | Calvin Hemery | Moses Michael | 6-3, 6-2 | Nigeria F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Calvin Hemery | Moses Michael | |
1. servis % | 35/66 (53%) | 25/54 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/35 (66%) | 10/25 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/31 (39%) | 12/29 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/54 (59%) | 31/66 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dvostruke pogreške | 11 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Nigeria
13.12.94, 29 Godina
13.12.94, 29 Godina
Calvin Hemery vs. Moses Michael - Međusobni mečevi
11.10.16 | 1. kolo | Calvin Hemery | Moses Michael | 6-3, 6-2 | detalj meča | Nigeria F5 | tvrda |
Calvin Hemery form & Moses Michael form
Calvin Hemery - Posljednji mečevi
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Sarasota Challenger - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Marc Polmans | 2-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Marrakech - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
29.02.24 Četvrtfinale | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | detalj meča |
Moses Michael - Posljednji mečevi
USA F19 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Matthew Thomson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Jarryd Woog | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F6 - tvrda | ||||
17.10.16 1. kolo | vs. Maciej Smola | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Nicolas Meister | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Nigeria F3 - tvrda | ||||
04.05.16 2. kolo | vs. Nicolas Meister | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.05.16 1. kolo | vs. Anvit Bendre | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Nigeria F2 - tvrda | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Antal Van Der Duim | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
Nigeria F1 - tvrda | ||||
20.04.16 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-3, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
19.04.16 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
14.12.15 kval. | vs. Ibrahim Yusif | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.12.15 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.15 1. kolo | vs. Albert Bisong Bikom | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Nigeria F3 - tvrda | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Thomas Otu Omang | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Nigeria F2 - tvrda | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Joseph Imeh Ubon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.05.15 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nigeria F1 - tvrda | ||||
27.04.15 2. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-75, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.04.15 Četvrtfinale | vs. Matija Pecotic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.04.15 1. kolo | vs. Kokou Missodey | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
23.03.15 kval. | vs. Lucas Miedler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Igor Perunov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Piotr Pyla | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.03.15 2. kolo kval. | vs. Konstantinos Mikos | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
02.03.15 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F7 - tvrda | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Stanislav Korshunov | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
23.02.15 2. kolo kval. | vs. Robert Carter | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
09.02.15 1. kolo kval. | vs. Simon Pfannes | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.02.15 kval. | vs. Markos Kalovelonis | 5-7, 3-6 | detalj meča |