MEČ
10.07.18 | 1. kolo | Calvin Hemery | Markus Eriksson | 6-4, 6-1 | Bastad Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Calvin Hemery | Markus Eriksson | |
1. servis % | 31/47 (66%) | 40/53 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/31 (74%) | 21/40 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 6/13 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/53 (49%) | 15/47 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Calvin Hemery | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Calvin Hemery | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Calvin Hemery | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Calvin Hemery | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Calvin Hemery | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Calvin Hemery | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Calvin Hemery | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Calvin Hemery | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Calvin Hemery vs. Markus Eriksson - Međusobni mečevi
10.07.18 | 1. kolo | Calvin Hemery | Markus Eriksson | 6-4, 6-1 | detalj meča | Bastad Challenger | zemlja |
Calvin Hemery form & Markus Eriksson form
Calvin Hemery - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
29.02.24 Četvrtfinale | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Markus Eriksson - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.21 Polufinale | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - odustajanje | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
08.08.21 Finale | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
07.08.21 Polufinale | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Grasse - zemlja | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | detalj meča |