Calum Puttergill vs. Roee Benya 20.05.2019

Calum Puttergill vs. Roee Benya 20.05.2019 - M15 Heraklion - usporedba

MEČ

20.05.191. kolo kval.Calum Puttergill Roee Benya 6-2, 6-1 Greece M15 Heraklion tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Calum Puttergill
Australia
22.10.93, 26 Godina




829
17
32404 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Calum Puttergill vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

20.05.191. kolo kval.Calum PuttergillRoee Benya6-2, 6-1 detalj mečaGreece M15 Heraklion tvrda

Calum Puttergill - Posljednji mečevi

Australia Playford Challenger - tvrda
28.10.19
1. kolo
vs. Evan King0-6, 2-6 porazdetalj meča
Australia Traralgon Challenger - tvrda
21.10.19
kval.
vs. James Ibrahim1-6, 6-3, 4-6 porazdetalj meča
Australia M25 Toowoomba - tvrda
09.10.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier3-6, 6-73 porazdetalj meča
Australia M25 Brisbane - tvrda
02.10.19
1. kolo
vs. Yu Hsiou Hsu4-6, 3-6 porazdetalj meča
Australia M25 Darwin - tvrda
28.09.19
Finale
vs. Blake Mott1-6, 4-6 porazdetalj meča
28.09.19
Polufinale
vs. Will Maher7-61, 6-2 pobjedadetalj meča
27.09.19
Četvrtfinale
vs. Vladyslav Orlov6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
26.09.19
2. kolo
vs. George Loffhagen7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
25.09.19
1. kolo
vs. Kuan-Yi Lee2-6, 7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia M25 Cairns - tvrda
18.09.19
1. kolo
vs. Benard Bruno Nkomba4-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Christos Keisidis4-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
23.05.19
2. kolo
vs. Peter Bothwell0-6, 4-6 porazdetalj meča
22.05.19
1. kolo
vs. Toby D. Boyer6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
21.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov6-4, 7-64 pobjedadetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Prague - zemlja
16.05.19
2. kolo
vs. Evan Furness1-6, 1-6 porazdetalj meča
14.05.19
1. kolo
vs. Tomas Vanko6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
13.05.19
kval.
vs. Isa Mammetgulyyev6-2, 4-6, 10-3 pobjedadetalj meča
Italy M25 Vercelli - zemlja
09.05.19
2. kolo
vs. Maxime Chazal3-6, 3-6 porazdetalj meča
08.05.19
1. kolo
vs. Moritz Trocker6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Alessandro Procopio3-6, 6-2, 10-4 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Alessandro Corbo6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia M15 Mornington - zemlja
29.03.19
Četvrtfinale
vs. Jacob Grills2-6, 5-7 porazdetalj meča
28.03.19
2. kolo
vs. Lucas Vuradin4-6, 6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
27.03.19
1. kolo
vs. Jayden Court6-75, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Winter Meagher6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
24.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Ryan6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia M15 Mornington - zemlja
20.03.19
1. kolo
vs. Christopher O'Connell1-6, 4-6 porazdetalj meča
Australia M25 Mildura - trava
06.03.19
1. kolo
vs. Nick Chappell3-6, 4-6 porazdetalj meča
05.03.19
kval.
vs. Matthew Dellavedova6-3, 6-1 pobjedadetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
<