Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
09.03.99, 25 Godina
09.03.99, 25 Godina
Calin Manda vs. Alexey Baryshev - Međusobni mečevi
14.08.17 | 1. kolo kval. | Calin Manda | Alexey Baryshev | 7-67, 6-2 | detalj meča | Serbia F2 | zemlja |
Calin Manda form & Alexey Baryshev form
Calin Manda - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Michel Hopp | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Michael Agwi | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Stefan Popovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. David Fix | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-0, Filip Cristian Jianu - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Josh Reid | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, Hamid Reza Nadaf - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-76, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Alexey Baryshev - Posljednji mečevi
Tunisia F38 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F37 - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.18 kval. | vs. Albert Roglan | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 4-0, Yash Vardhan Singh - odustajanje | detalj meča | |
Tunisia F36 - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Alexander Bury | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
17.09.18 kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Andrey Budanov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-76, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-74, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Igor Timoshenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.18 1. kolo | vs. Sergey Bolotov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Igor Shrolik | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Roman Khassanov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Dmitri Marfinsky | 7-5, 1-2, Dmitri Marfinsky - odustajanje | detalj meča | |
30.07.18 kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Alexandr Chepelev | Alexandr Chepelev - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |