MEČ
01.10.18 | 2. kolo kval. | Bulut Ozcelik | Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | Turkey F30 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Turkey
30.05.98, 25 Godina
30.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
26.07.95, 28 Godina
15456 $
26.07.95, 28 Godina
15456 $
Bulut Ozcelik vs. Shunsuke Wakita - Međusobni mečevi
01.10.18 | 2. kolo kval. | Bulut Ozcelik | Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | detalj meča | Turkey F30 | zemlja |
Bulut Ozcelik form & Shunsuke Wakita form
Bulut Ozcelik - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Lars Johann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 7-64, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
15.10.18 kval. | vs. Tomas Liska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 7-64, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Jordi Walder | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F19 - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Shunsuke Wakita - Posljednji mečevi
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.22 kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detalj meča |