Turkey
30.05.98, 25 Godina
30.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
21.04.00, 23 Godina
21.04.00, 23 Godina
Bulut Ozcelik vs. Samuel Puskar - Međusobni mečevi
06.10.18 | 1. kolo kval. | Bulut Ozcelik | Samuel Puskar | 6-2, 6-2 | detalj meča | Turkey F31 | zemlja |
Bulut Ozcelik form & Samuel Puskar form
Bulut Ozcelik - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Lars Johann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 7-64, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
15.10.18 kval. | vs. Tomas Liska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 7-64, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Jordi Walder | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Moritz Thiem | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F19 - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Samuel Puskar - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Frusina | 6-3, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. John Sperle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yua Taka | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Fred Simonsson | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 2-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Nikita Repkin | 3-6, 6-0, 10-3 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 2-6, 3-6 | detalj meča |