MEČ
16.11.13 | 1. kolo kval. | Brydan Klein | Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | Toyota Challenger | tepih |
STATISTIKE MEČA
Brydan Klein | Renta Tokuda | |
1. servis % | 34/54 (63%) | 38/63 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/34 (91%) | 23/38 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/63 (46%) | 14/54 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/117 (59%) | 48/117 (41%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 14 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Brydan Klein vs. Renta Tokuda - Međusobni mečevi
07.05.18 | kval. | Renta Tokuda | Brydan Klein | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Gimcheon Challenger | tvrda |
24.02.17 | 1. kolo kval. | Brydan Klein | Renta Tokuda | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | Yokohama Challenger | tvrda |
16.11.13 | 1. kolo kval. | Brydan Klein | Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detalj meča | Toyota Challenger | tepih |
Brydan Klein form & Renta Tokuda form
Brydan Klein - Posljednji mečevi
M25 Geelong - trava | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
08.03.20 Finale | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.03.20 Polufinale | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.20 2. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Launceston Challenger - tvrda | ||||
03.02.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - odustajanje | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča |
Renta Tokuda - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ray Ho | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Michael Shaw | 3-6, - Renta Tokuda - odustajanje | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
06.08.23 Finale | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.08.23 Polufinale | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Jose Statham | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 1-6, - Renta Tokuda - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
17.06.23 Polufinale | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jake Delaney | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
08.04.23 Polufinale | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Rimpei Kawakami | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-1, 6-1 | detalj meča |