MEČ
03.10.16 | kval. | Brydan Klein | Jan Choinski | 6-76, 6-4, 6-1 | Stockton Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Brydan Klein | Jan Choinski | |
1. servis % | 53/100 (53%) | 69/103 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/53 (79%) | 37/69 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/47 (43%) | 15/34 (44%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 3/13 (23%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/103 (50%) | 38/100 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 113/203 (56%) | 90/203 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 10 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jan Choinski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Brydan Klein | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jan Choinski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Brydan Klein | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Brydan Klein | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Brydan Klein | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
0-0 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Brydan Klein | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Brydan Klein | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jan Choinski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Brydan Klein | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Brydan Klein | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Jan Choinski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Brydan Klein | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Jan Choinski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brydan Klein | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Brydan Klein vs. Jan Choinski - Međusobni mečevi
18.06.19 | 1. kolo | Brydan Klein | Jan Choinski | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Ilkley Challenger | trava |
08.10.16 | 1. kolo kval. | Brydan Klein | Jan Choinski | 7-68, 6-0 | detalj meča | Fairfield Challenger | tvrda |
03.10.16 | kval. | Brydan Klein | Jan Choinski | 6-76, 6-4, 6-1 | detalj meča | Stockton Challenger | tvrda |
Brydan Klein form & Jan Choinski form
Brydan Klein - Posljednji mečevi
M25 Geelong - trava | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
08.03.20 Finale | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.03.20 Polufinale | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.20 2. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Launceston Challenger - tvrda | ||||
03.02.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - odustajanje | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča |
Jan Choinski - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detalj meča |