MEČ
09.05.17 | 1. kolo | Brayden Schnur | Anvit Bendre | 6-3, 6-0 | Nigeria F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Brayden Schnur | Anvit Bendre | |
1. servis % | 34/40 (85%) | 16/42 (38%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/34 (85%) | 9/16 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/6 (50%) | 12/26 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/42 (50%) | 8/40 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
27.02.95, 29 Godina
17820 $
27.02.95, 29 Godina
17820 $
Brayden Schnur vs. Anvit Bendre - Međusobni mečevi
09.05.17 | 1. kolo | Brayden Schnur | Anvit Bendre | 6-3, 6-0 | detalj meča | Nigeria F2 | tvrda |
Brayden Schnur form & Anvit Bendre form
Brayden Schnur - Posljednji mečevi
M25 Edmonton - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Skander Mansouri | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-68, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-711, 6-75 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Winnipeg Challenger - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Darian King | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Toronto - tvrda | ||||
06.08.23 kval. | vs. Max Purcell | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-62, 7-5 | detalj meča | |
M25 Laval - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 7-62, 6-75, - Brayden Schnur - odustajanje | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 7-5, 6-73, 1-2, - Brayden Schnur - odustajanje | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Roseto Degli - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli 5 - dvorana | ||||
23.02.22 2. kolo | vs. Filip Horansky | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Forli 4 - dvorana | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
14.02.22 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Jack Sock | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
02.01.22 | vs. John Isner | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
28.11.21 Rubber 1 | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
06.11.21 Polufinale | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.11.21 2. kolo | vs. Christian Harrison | 7-61, 6-74, 7-66 | detalj meča | |
01.11.21 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivo Karlovic | 6-4, 6-75, 6-77 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 7-60, 4-6, 2-6 | detalj meča |
Anvit Bendre - Posljednji mečevi
M15 Indore - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kolkata - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Harare - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Rishabdev Raman | 3-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M15 Harare - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Indonesia F2 - tvrda | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Mustafa Ibraimi | 4-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
Indonesia F1 - tvrda | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Althaf Dhaifullah | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Michal Dembek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Jatin Dahiya | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hsiang-Yi Wang | 6-4, 1-2, Hsiang-Yi Wang - odustajanje | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
10.06.18 kval. | vs. Mohit Mayur Jayaprakash | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Amarnath Arora | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
India F4 - zemlja | ||||
18.03.18 kval. | vs. Stanislav Poplavskyy | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Bangalore Challenger - tvrda | ||||
18.11.17 2. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.17 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
11.11.17 1. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Kuwait F2 - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Kuwait F1 - tvrda | ||||
30.10.17 kval. | vs. Tyler Hochwalt | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jack Swindells | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
India F9 - tvrda | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Li-Wie Tan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
India F8 - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
India F7 - zemlja | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.17 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sathi Reddy Chirala | 6-0, 6-1 | detalj meča |