MEČ
06.10.20 | 1. kolo | Brandon Nakashima | Renzo Olivo | 6-2, 6-3 | Barcelona Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Brandon Nakashima | Renzo Olivo | |
1. servis % | 24/46 (52%) | 37/67 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/24 (71%) | 23/37 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 8/30 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/67 (54%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 10 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
2 | ||
Brandon Nakashima | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Renzo Olivo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brandon Nakashima | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Brandon Nakashima | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Renzo Olivo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brandon Nakashima | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Brandon Nakashima vs. Renzo Olivo - Međusobni mečevi
06.10.20 | 1. kolo | Brandon Nakashima | Renzo Olivo | 6-2, 6-3 | detalj meča | Barcelona Challenger | zemlja |
Brandon Nakashima form & Renzo Olivo form
Brandon Nakashima - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Terence Atmane | 1-1, Terence Atmane - odustajanje | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jurij Rodionov | 7-67, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Hazem Naow | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Max Hans Rehberg | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Filip Krajinovic | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Leandro Riedi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Jan Choinski | 6-1, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 2-6, 7-61 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Jakub Mensik | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 7-67, 7-65 | detalj meča |
Renzo Olivo - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 3-6, 4-5, - Renzo Olivo - odustajanje | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 1-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-2, 2-4, - Renzo Olivo - odustajanje | detalj meča | |
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francisco Comesana | Francisco Comesana - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
04.02.24 kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-72, 6-75 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Luis Jose Nakamine | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | detalj meča |