MEČ
18.09.19 | 2. kolo | Botic Van De Zandschulp | Roberto Ortega-Olmedo | 6-0, 6-0 | Glasgow Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Botic Van De Zandschulp | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. servis % | 26/40 (65%) | 26/50 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/26 (77%) | 10/26 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 8/24 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/16 (38%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/50 (64%) | 12/40 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 7 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Botic Van De Zandschulp | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Botic Van De Zandschulp vs. Roberto Ortega-Olmedo - Međusobni mečevi
18.09.19 | 2. kolo | Botic Van De Zandschulp | Roberto Ortega-Olmedo | 6-0, 6-0 | detalj meča | Glasgow Challenger | dvorana |
Botic Van De Zandschulp form & Roberto Ortega-Olmedo form
Botic Van De Zandschulp - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Gael Monfils | 1-6, 6-79 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
02.02.24 | vs. Leandro Riedi | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 4-6, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 7-65, 6-72, 6-72 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 6-76, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Andrey Rublev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.10.23 kval. | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 kval. | vs. Arthur Rinderknech | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-74, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 6-2, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Roberto Ortega-Olmedo - Posljednji mečevi
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
22.10.21 Četvrtfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - odustajanje | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca - trava | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - odustajanje | detalj meča | |
Salinas 2 - tvrda | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detalj meča |