MEČ
23.09.18 | 1. kolo kval. | Boruch Skierkier | Laelson Rodrigues | 6-2, 6-0 | Peru F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
24.08.00, 23 Godina
24.08.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
02.08.99, 24 Godina
02.08.99, 24 Godina
Boruch Skierkier vs. Laelson Rodrigues - Međusobni mečevi
08.10.18 | 2. kolo kval. | Boruch Skierkier | Laelson Rodrigues | 6-1, 6-3 | detalj meča | Peru F3 | zemlja |
23.09.18 | 1. kolo kval. | Boruch Skierkier | Laelson Rodrigues | 6-2, 6-0 | detalj meča | Peru F1 | zemlja |
Boruch Skierkier form & Laelson Rodrigues form
Boruch Skierkier - Posljednji mečevi
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
17.02.20 kval. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Maldonado - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - odustajanje | detalj meča | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
14.10.19 kval. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lambare - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Laelson Rodrigues - Posljednji mečevi
M25 Maceio - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Victor Alvares De Castro Rocha | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Mahir Dalwani | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Paul Werren | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Yitao Cao | 7-5, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.12.23 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 6-2, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Mehdi Sadaoui | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ji Qi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 7-63, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vitor Leal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Bruno Fernandez | 1-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 0-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Gilles | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Arequipa - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Josue Guzman | 5-7, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 6-4 | detalj meča |