MEČ
12.11.17 | 2. kolo kval. | Borna Gojo | Clement Geens | 7-5, 6-3 | Pune Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Borna Gojo | Clement Geens | |
1. servis % | 39/71 (55%) | 32/61 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/39 (67%) | 20/32 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/32 (56%) | 12/29 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/61 (48%) | 27/71 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 4 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Borna Gojo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Borna Gojo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-3 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Borna Gojo | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Borna Gojo | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Clement Geens | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Borna Gojo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Borna Gojo | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Borna Gojo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Borna Gojo | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Borna Gojo | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Borna Gojo | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Borna Gojo vs. Clement Geens - Međusobni mečevi
12.11.17 | 2. kolo kval. | Borna Gojo | Clement Geens | 7-5, 6-3 | detalj meča | Pune Challenger | tvrda |
Borna Gojo form & Clement Geens form
Borna Gojo - Posljednji mečevi
Auckland - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
15.09.23 | vs. Emil Ruusuvuori | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
03.09.23 4. kolo | vs. Novak Djokovic | 2-6, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.09.23 3. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-4, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-3, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.08.23 kval. | vs. Tomas Machac | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
17.08.23 Četvrtfinale | vs. Constant Lestienne | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 4-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
Toronto - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-74, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Ilya Ivashka | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
London - trava | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 5-7, 7-68, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
25.06.23 kval. | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Halle - trava | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - trava | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
11.06.23 kval. | vs. Antoine Bellier | 5-7, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-74, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 6-72, 6-74 | detalj meča |
Clement Geens - Posljednji mečevi
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.08.20 Polufinale | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
28.08.20 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 Finale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.19 Polufinale | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - odustajanje | detalj meča | |
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Koksijde - zemlja | ||||
17.08.19 Polufinale | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča |