Boris Pokotilov vs. Daniel Dudockin 10.06.2019

Boris Pokotilov vs. Daniel Dudockin 10.06.2019 - M15 Akko - usporedba

MEČ

10.06.19kval.Boris Pokotilov Daniel Dudockin 6-2, 6-2 Izrael M15 Akko tvrda

STATISTIKE MEČA

6-2

Boris Pokotilov
Russia
27.05.97, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
21.02.97, 22 Godina







Daniel Dudockin
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Boris Pokotilov vs. Daniel Dudockin - Međusobni mečevi

10.06.19kval.Boris PokotilovDaniel Dudockin6-2, 6-2 detalj mečaIzrael M15 Akko tvrda

Boris Pokotilov - Posljednji mečevi

Ukraine M25 Irpin - zemlja
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Simonas Zukauskas3-6, 2-6 porazdetalj meča
Spain M15 Xativa - zemlja
30.07.19
kval.
vs. Lawrence Bataljin7-5, 6-79, 8-10 porazdetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Sahil Gaware6-2, 6-72, 10-3 pobjedadetalj meča
Portugal M25 Porto - tvrda
25.07.19
2. kolo
vs. Luis Faria6-77, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
24.07.19
1. kolo
vs. Pedro Gabriel Rodrigues7-64, 6-1 pobjedadetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
10.07.19
1. kolo
vs. Yannick Jankovits5-7, 1-6 porazdetalj meča
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Arthur Bernabe6-4, 1-6, 10-2 pobjedadetalj meča
08.07.19
kval.
vs. Nino Portales6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain M25 Bakio - tvrda
03.07.19
1. kolo
vs. Alejandro Gomez3-6, 2-6 porazdetalj meča
02.07.19
kval.
vs. Lluis Dolz6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
30.06.19
1. kolo kval.
vs. Borja Perez Allica6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson4-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
12.06.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-72, 4-6 porazdetalj meča
10.06.19
kval.
vs. Daniel Dudockin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
30.05.19
2. kolo
vs. Peter Kobelt6-3, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
28.05.19
1. kolo
vs. Stephanos Schinas6-74, 6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
21.05.19
kval.
vs. Calum Puttergill4-6, 6-74 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Konstantinos Raptis6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
15.05.19
1. kolo
vs. Valentin Guenther6-75, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
14.05.19
kval.
vs. Roee Benya7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Sergis Kyratzis6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Gabriel Donev7-5, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Christos Keisidis6-3, 3-6, 10-3 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Martin Iliev6-3, 7-65 pobjedadetalj meča
France M15 Grasse - zemlja
02.05.19
2. kolo
vs. Hugo Gaston3-6, 0-6 porazdetalj meča
01.05.19
1. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. David Quayle7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
29.04.19
kval.
vs. Alexis Boureau6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
12.04.19
Četvrtfinale
vs. Lukas Klein3-6, 3-6 porazdetalj meča

Daniel Dudockin - Posljednji mečevi

Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga3-6, 0-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Apuroop Patlolla Reddy6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Kento Yamada6-3, 1-6, 8-10 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-0, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
kval.
vs. Boris Pokotilov2-6, 2-6 porazdetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Demetris Azoides4-6, 6-2, 10-7 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
25.06.18
kval.
vs. Luca Keist5-7, 0-6 porazdetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Emmanuel Luria5-7, 3-6 porazdetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Adam Levi6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
kval.
vs. Barnaby Smith3-6, 0-6 porazdetalj meča
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.18
kval.
vs. Romain Bauvy4-6, 2-6 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Almog Levi6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Edan Bakshi6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
26.06.17
kval.
vs. Franco Ribero3-6, 2-6 porazdetalj meča
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi3-6, 6-4, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
07.06.17
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 4-6 porazdetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 pobjedadetalj meča
05.06.17
kval.
vs. Lior Goldenberg6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
23.05.17
1. kolo
vs. Dekel Bar6-79, 6-4, 2-6 porazdetalj meča
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Dov Valensi6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
<