INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Conner Huertas Del Pino vs. Bogdan Ionut Apostol - Međusobni mečevi
12.02.19 | kval. | Bogdan Ionut Apostol | Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Conner Huertas Del Pino form & Bogdan Ionut Apostol form
Conner Huertas Del Pino - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - odustajanje | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo Challenger - zemlja | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Bogdan Ionut Apostol - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | - Bogdan Ionut Apostol - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Dubrovnik - zemlja | ||||
08.04.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detalj meča |