MEČ
29.08.17 | 1. kolo | Bogdan Bobrov | Or Grinberg | 6-4, 6-1 | Turkey F32 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bogdan Bobrov | Or Grinberg | |
1. servis % | 40/46 (87%) | 42/57 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 22/42 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/6 (83%) | 4/15 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/57 (54%) | 13/46 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
27.09.99, 24 Godina
27.09.99, 24 Godina
Bogdan Bobrov vs. Or Grinberg - Međusobni mečevi
29.08.17 | 1. kolo | Bogdan Bobrov | Or Grinberg | 6-4, 6-1 | detalj meča | Turkey F32 | zemlja |
Bogdan Bobrov form & Or Grinberg form
Bogdan Bobrov - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | detalj meča |
Or Grinberg - Posljednji mečevi
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Marko Jovanovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Uri Hai Asidon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gal Grimberg | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Raz Abodyan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Omer Hefez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Iftah Yavetz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F14 - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Andrei Marinescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Dragos Torge | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Collin Johns | 0-6, 1-6 | detalj meča |