MEČ
23.03.16 | 1. kolo | Bogdan Bobrov | Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | Turkey F12 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Bogdan Bobrov | Jordi Munoz-Abreu | |
1. servis % | 30/52 (58%) | 39/52 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/30 (80%) | 29/39 (74%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 7/13 (54%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 16/52 (31%) | 15/52 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/104 (51%) | 51/104 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bogdan Bobrov vs. Jordi Munoz-Abreu - Međusobni mečevi
23.03.16 | 1. kolo | Bogdan Bobrov | Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | detalj meča | Turkey F12 | tvrda |
Bogdan Bobrov form & Jordi Munoz-Abreu form
Bogdan Bobrov - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | detalj meča |
Jordi Munoz-Abreu - Posljednji mečevi
M25 Roda - tvrda | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 7-65, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-3, 2-6, 13-11 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Finn Tearney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Marek Gengel | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 6-0, 3-0, Boris Fassbender - odustajanje | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Paolo Dagnino | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F29 - zemlja | ||||
30.11.18 Četvrtfinale | vs. Youssef Hossam | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.18 2. kolo | vs. Dante Gennaro | 7-67, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Anze Arh | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Eric Caleguer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 7-67, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Spain F22 - tvrda | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.18 1. kolo | vs. Boris Arias | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.08.18 kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Gil Molero | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Uganda F4 - zemlja | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Tyler Lu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tunisia F14 - tvrda | ||||
09.04.18 kval. | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tunisia F12 - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Clement Geens | 7-65, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Alexander Merino | 6-3, 6-1 | detalj meča |