MEČ
18.04.17 | 1. kolo | Blaz Rola | Sebastian Korda | 6-1, 6-2 | Sarasota Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Blaz Rola | Sebastian Korda | |
1. servis % | 28/43 (65%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/15 (73%) | 12/21 (57%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/46 (50%) | 10/43 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Blaz Rola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blaz Rola | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blaz Rola | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Sebastian Korda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Blaz Rola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sebastian Korda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Blaz Rola | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Blaz Rola vs. Sebastian Korda - Međusobni mečevi
18.04.17 | 1. kolo | Blaz Rola | Sebastian Korda | 6-1, 6-2 | detalj meča | Sarasota Challenger | zemlja |
Blaz Rola form & Sebastian Korda form
Blaz Rola - Posljednji mečevi
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
15.07.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Montechiarugolo Challenger - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča |
Sebastian Korda - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
25.03.24 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
23.03.24 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
29.02.24 Četvrtfinale | vs. Andrey Rublev | 4-6, 3-4, - Sebastian Korda - odustajanje | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-3, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Andrey Rublev | 2-6, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4, 2-6, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
12.01.24 Polufinale | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Ben Shelton | 6-710, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
10.10.23 4. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
08.10.23 3. kolo | vs. Daniil Medvedev | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
06.10.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
03.10.23 Finale | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 Polufinale | vs. Hamad Medjedovic | 6-78, 7-62, 7-63 | detalj meča | |
01.10.23 Četvrtfinale | vs. Tallon Griekspoor | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 6-74, 6-4 | detalj meča |