MEČ
18.10.17 | 2. kolo | Blaz Rola | Ricardo Ojeda Lara | 6-1, 6-3 | Cali Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Blaz Rola | Ricardo Ojeda Lara | |
1. servis % | 28/46 (61%) | 24/44 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 15/24 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/18 (72%) | 9/20 (45%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/44 (45%) | 11/46 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blaz Rola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Blaz Rola | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Blaz Rola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Blaz Rola | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Blaz Rola | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Blaz Rola | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Blaz Rola vs. Ricardo Ojeda Lara - Međusobni mečevi
18.10.17 | 2. kolo | Blaz Rola | Ricardo Ojeda Lara | 6-1, 6-3 | detalj meča | Cali Challenger | zemlja |
Blaz Rola form & Ricardo Ojeda Lara form
Blaz Rola - Posljednji mečevi
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
15.07.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Montechiarugolo Challenger - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča |
Ricardo Ojeda Lara - Posljednji mečevi
M15 Sintra - tvrda | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
01.03.20 Polufinale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - odustajanje | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - odustajanje | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
01.12.19 Polufinale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detalj meča |