INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Billy Harris vs. Sergio Martos Gornes - Međusobni mečevi
09.03.18 | 2. kolo | Billy Harris | Sergio Martos Gornes | 7-5, 6-2 | detalj meča | Italy F2 | zemlja |
20.02.17 | kval. | Billy Harris | Sergio Martos Gornes | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | Spain F6 | tvrda |
Billy Harris form & Sergio Martos Gornes form
Billy Harris - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-77, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Richard Gasquet | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 7-66, Christopher O'Connell - odustajanje | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Alexander Blockx | 6-74, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 7-63, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Jack Draper | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 7-67, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-75 | detalj meča |
Sergio Martos Gornes - Posljednji mečevi
Forli 3 - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
05.09.19 Četvrtfinale | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča |