MEČ
01.03.20 | 1. kolo kval. | Besir Durguti | Daniil Savelev | 6-0, 6-0 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Macedonia
19.08.93, 30 Godina
14205 $
19.08.93, 30 Godina
14205 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
28.12.00, 23 Godina
28.12.00, 23 Godina
Besir Durguti vs. Daniil Savelev - Međusobni mečevi
01.03.20 | 1. kolo kval. | Besir Durguti | Daniil Savelev | 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
08.12.18 | 1. kolo kval. | Besir Durguti | Daniil Savelev | 6-2, 6-4 | detalj meča | Turkey F40 | zemlja |
Besir Durguti form & Daniil Savelev form
Besir Durguti - Posljednji mečevi
M25 Skopje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.21 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - odustajanje | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.09.21 kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Daniil Savelev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nakhon - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | detalj meča |