MEČ
15.09.19 | 1. kolo kval. | Berk Ilkel | Stepan Beresnev | 4-6, 6-4, 10-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Turkey
28.07.01, 22 Godina
13303 $
28.07.01, 22 Godina
13303 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
16.05.99, 24 Godina
16.05.99, 24 Godina
Berk Ilkel vs. Stepan Beresnev - Međusobni mečevi
15.09.19 | 1. kolo kval. | Berk Ilkel | Stepan Beresnev | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Berk Ilkel form & Stepan Beresnev form
Berk Ilkel - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aslan Gemuhluoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-72, 5-10 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuriy Nagdalyan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Mogilevsky | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 2-0, Giorgi Giorgadze - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Gokberk Saritas | 7-5, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Tuncay Duran | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča |
Stepan Beresnev - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Roy De Valk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
09.07.19 kval. | vs. Artsiom Bardzin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
17.09.18 kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alan Bzarov | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorshenin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F2 - dvorana | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Ponomarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Russia F1 - dvorana | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 6-71, 1-6 | detalj meča |