MEČ
11.03.19 | 1. kolo kval. | Benjamin Winter Lopez | Petr Nouza | 6-3, 7-5 | M15 Portimao | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Benjamin Winter Lopez vs. Petr Nouza - Međusobni mečevi
11.03.19 | 1. kolo kval. | Benjamin Winter Lopez | Petr Nouza | 6-3, 7-5 | detalj meča | M15 Portimao | tvrda |
Benjamin Winter Lopez form & Petr Nouza form
Benjamin Winter Lopez - Posljednji mečevi
M15 Les - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - odustajanje | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | detalj meča | |
M25 Gurb - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Petr Nouza - Posljednji mečevi
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detalj meča |