MEČ
13.09.20 | 1. kolo kval. | Benjamin Winter Lopez | Pablo Alemany | 6-2, 6-2 | M15 Sintra | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
12.08.02, 21 Godina
12.08.02, 21 Godina
Benjamin Winter Lopez vs. Pablo Alemany - Međusobni mečevi
13.09.20 | 1. kolo kval. | Benjamin Winter Lopez | Pablo Alemany | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Sintra | tvrda |
Benjamin Winter Lopez form & Pablo Alemany form
Benjamin Winter Lopez - Posljednji mečevi
M15 Les - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - odustajanje | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | detalj meča | |
M25 Gurb - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Pablo Alemany - Posljednji mečevi
M15 Xativa - zemlja | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
27.04.21 kval. | vs. Jose Pereira | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 5-7, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 3-0, Geronimo Marcolini - odustajanje | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Villena - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. John Echeverria | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Petrov (RUS) | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Javier Molino | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-75, 1-4, - Pablo Alemany - odustajanje | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Spain F19 - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Gianni Ross | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 7-62, 6-0 | detalj meča |