MEČ
18.09.18 | 1. kolo | Benjamin Winter Lopez | David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-62 | Spain F28 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Benjamin Winter Lopez | David Jorda Sanchis | |
1. servis % | 70/120 (58%) | 50/85 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/70 (56%) | 35/50 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 31/50 (62%) | 14/35 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 4/18 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/85 (42%) | 50/120 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/205 (52%) | 99/205 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 1 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Benjamin Winter Lopez | 0-1 | |
0-0, 30-15 | ||
0-2 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Winter Lopez | 1-2 | |
0-0 | ||
Benjamin Winter Lopez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Winter Lopez | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Winter Lopez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Benjamin Winter Lopez | 0-3 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Benjamin Winter Lopez | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Benjamin Winter Lopez | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-6 |
3 | ||
Benjamin Winter Lopez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Benjamin Winter Lopez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Benjamin Winter Lopez | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Benjamin Winter Lopez | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Benjamin Winter Lopez | 3-5 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Benjamin Winter Lopez | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
6-6 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 2-0, 5-0, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Benjamin Winter Lopez vs. David Jorda Sanchis - Međusobni mečevi
12.07.23 | 1. kolo | Benjamin Winter Lopez | David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | detalj meča | M25 Roda | tvrda |
18.09.18 | 1. kolo | Benjamin Winter Lopez | David Jorda Sanchis | 6-2, 3-6, 7-62 | detalj meča | Spain F28 | zemlja |
Benjamin Winter Lopez form & David Jorda Sanchis form
Benjamin Winter Lopez - Posljednji mečevi
M15 Les - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - odustajanje | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | detalj meča | |
M25 Gurb - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | detalj meča |
David Jorda Sanchis - Posljednji mečevi
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča |