Benjamin Niv vs. Roee Benya 08.05.2019

Benjamin Niv vs. Roee Benya 08.05.2019 - M15 Sozopol - usporedba

MEČ

08.05.191. koloBenjamin Niv Roee Benya 6-77, 6-3, 7-5 Bulgaria M15 Sozopol tvrda

STATISTIKE MEČA

Benjamin NivRoee Benya
1. servis %74/107 (69%)51/100 (51%)
Osvojeni bodovi na 1.servis42/74 (57%)22/51 (43%)
Osvojeni bodovi na 2.servis15/33 (45%)25/49 (51%)
Osvojene break-lopte8/14 (57%)6/12 (50%)
Osvojeni bodovi iz returna53/100 (53%)50/107 (47%)
Osvojeni bodovi ukupno110/207 (53%)97/207 (47%)
Dvostruke pogreške68
Asovi10

STATISTIKE MEČA

1
Benjamin Niv Benjamin Niv serve0-0
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
0-1Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-2Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Benjamin Niv Benjamin Niv serve1-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-3Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve3-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
4-3Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Benjamin Niv Benjamin Niv serve4-4
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
4-5Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve5-5
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
5-6Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve6-6
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8
6-77
2
0-0Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Benjamin Niv Benjamin Niv serve0-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
1-1Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve2-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
2-2Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve3-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
4-2Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve5-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
5-3Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
6-3
3
Benjamin Niv Benjamin Niv serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve1-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
2-1Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Benjamin Niv Benjamin Niv serve3-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-1Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Benjamin Niv Benjamin Niv serve4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
4-3Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Benjamin Niv Benjamin Niv serve4-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
5-4Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
Benjamin Niv Benjamin Niv serve5-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-5Roee Benya Roee Benya serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
7-5

Benjamin Niv
Bulgaria
12.10.00, 19 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 19 Godina







Roee Benya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Benjamin Niv vs. Roee Benya - Međusobni mečevi

08.05.191. koloBenjamin NivRoee Benya6-77, 6-3, 7-5 detalj mečaBulgaria M15 Sozopol tvrda

Benjamin Niv - Posljednji mečevi

Turkey M15 Antalya - zemlja
16.10.19
1. kolo
vs. Edoardo Lavagno1-6, 2-6 porazdetalj meča
15.10.19
kval.
vs. Philip Bachmaier7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Julian Freudenreich6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Burgas - zemlja
11.10.19
2. kolo
vs. Peter Nagy2-6, 4-6 porazdetalj meča
10.10.19
1. kolo
vs. Vasil Dimitrov6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
07.10.19
kval.
vs. Bozo Barun4-6, 7-5, 10-8 pobjedadetalj meča
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Dian Nedev6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Valentin Ivanov7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Chornomorsk - zemlja
24.09.19
1. kolo
vs. Marco Bortolotti6-3, 0-6, 3-6 porazdetalj meča
Bulgaria M15 Varna - zemlja
12.09.19
2. kolo
vs. Quentin Folliot1-6, 1-6 porazdetalj meča
11.09.19
1. kolo
vs. Yannick Lenaerts6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Nir Vodavoz3-6, 3-6 porazdetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Radoslav Shandarov3-6, 7-62, 15-13 pobjedadetalj meča
Ireland M25 Dublin - tepih
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Philip Lynch4-6, 3-6 porazdetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Philip Lynch4-6, 3-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maxence Beauge2-6, 2-5, - Benjamin Niv - odustajanjeporazdetalj meča
Bulgaria M15 Plovdiv - zemlja
04.06.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Weis4-6, 4-6 porazdetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
09.05.19
2. kolo
vs. Altug Celikbilek2-6, 4-6 porazdetalj meča
08.05.19
1. kolo
vs. Roee Benya6-77, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Qatar Qatar F6 - tvrda
15.12.18
1. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich6-3, 0-6, 3-5, - Benjamin Niv - odustajanjeporazdetalj meča
Qatar Qatar F5 - tvrda
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Uladzimir Filipovich6-77, 4-6 porazdetalj meča
Qatar Qatar F4 - tvrda
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Antoine Bellier2-6, 3-6 porazdetalj meča
Kuwait Kuwait F3 - tvrda
12.11.18
1. kolo
vs. Alen Rogic Hadzalic7-64, 0-6, 4-6 porazdetalj meča
11.11.18
kval.
vs. Mohammad Alqattn6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Ignasi De Rueda De Genover6-4, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
Kuwait Kuwait F2 - tvrda
04.11.18
kval.
vs. Yuichiro Inui2-6, 0-5, - Benjamin Niv - odustajanjeporazdetalj meča
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Bernie Schranz6-1, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
Georgia Georgia F2 - zemlja
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Dmitry Myagkov4-6, 1-6 porazdetalj meča
Spain Spain F14 - zemlja
02.06.18
1. kolo kval.
vs. Goncalo Falcao5-7, 2-6 porazdetalj meča
Spain Spain F13 - tvrda
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Arturo Schmidt2-6, 5-7 porazdetalj meča

Roee Benya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Igor Smilansky6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom M25 Chiswick - tvrda
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan3-6, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Demetris Azoides6-76, 6-73 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior6-2, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel7-5, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
29.05.19
1. kolo
vs. Loic Ratsaratany3-6, 3-6 porazdetalj meča
28.05.19
kval.
vs. Robertas Vrzesinski4-6, 7-63, 12-10 pobjedadetalj meča
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Calum Puttergill2-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Boris Pokotilov5-7, 4-6 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-4, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Benjamin Niv7-67, 3-6, 5-7 porazdetalj meča
07.05.19
kval.
vs. Cosmin Ontica7-66, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Demeroutis6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar2-0, Gilad Tamar - odustajanjepobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka5-7, 4-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. George Davies4-6, 0-3, - Roee Benya - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Julius Tverijonas4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Igor Smilansky1-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
01.10.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar4-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg1-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Roi Ginat2-6, 3-6 porazdetalj meča
<