Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek - M25+H Abuja - usporedba

MEČ

15.04.19ČetvrtfinaleBenjamin Lock/Courtney John Lock William Bushamuka/Simon Yitbarek 6-3, 6-4 Nigeria M25+H Abuja tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Benjamin Lock
Zimbabwe
04.03.93, 26 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Congo
24.01.96, 23 Godina







William Bushamuka
Courtney John Lock
Zimbabwe
18.10.96, 22 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Sweden
31.10.00, 18 Godina




Simon Yitbarek
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek - Međusobni mečevi

15.04.19ČetvrtfinaleBenjamin Lock/Courtney John LockWilliam Bushamuka/Simon Yitbarek6-3, 6-4 detalj mečaNigeria M25+H Abuja tvrda

Benjamin Lock/Courtney John Lock - Posljednji mečevi

Japan Yokkaichi Challenger - tvrda
07.08.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porazdetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
24.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Dhruv Sunish6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
24.06.19
1. kolo
vs. Jason Chigaazira/Andrew Kunaka6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
Finale
vs. Martin Beran/Joshua Paris6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
17.06.19
1. kolo
vs. Andrew Kunaka/Derrick Namanya6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
17.06.19
Polufinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy5-7, 6-74 porazdetalj meča
17.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
Polufinale
vs. Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis6-4, 4-6, 6-10 porazdetalj meča
10.06.19
1. kolo
vs. Ran Amar/Omer Yeshaya6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
10.06.19
Četvrtfinale
vs. Or Ram-Harel/Igor Smilansky Or Ram-Harel/Igor Smilansky/Simon Yitbarek - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
05.06.19
Četvrtfinale
vs. Jiri Lehecka/Jiri Vesely4-6, 0-6 porazdetalj meča
03.06.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys4-6, 7-5, 10-3 pobjedadetalj meča
Hungary M25 Gyula - zemlja
27.05.19
1. kolo
vs. Mark Keki/Mate Voros4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Jerusalem Challenger - tvrda
21.05.19
1. kolo
vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori2-6, 3-6 porazdetalj meča
Germany Heilbronn Challenger - zemlja
16.05.19
Četvrtfinale
vs. Romain Arneodo/Guillermo Garcia-Lopez4-6, 4-6 porazdetalj meča
15.05.19
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Andres Molteni6-4, 2-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Italy Rome Challenger - zemlja
08.05.19
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric/Antonio Sancic1-6, 3-6 porazdetalj meča
Ghana M15 Accra - tvrda
29.04.19
Četvrtfinale
vs. Johnson Acquah/Bernard Ashitey Armaah6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
29.04.19
Polufinale
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Ryan James Storrie6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
29.04.19
Finale
vs. Darryl Hale/Niklas Johansson6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
29.04.19
1. kolo
vs. Tuki Jacobs/Eric Vanshelboim7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
15.04.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior/Joao Pedro Sorgi7-5, 5-7, 10-6 pobjedadetalj meča
15.04.19
Polufinale
vs. Dan Added/Michail Pervolarakis4-6, 0-6 porazdetalj meča
15.04.19
Četvrtfinale
vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
08.04.19
1. kolo
vs. Kunal Anand/Suraj R Prabodh7-69, 6-3 pobjedadetalj meča

William Bushamuka/Simon Yitbarek - Posljednji mečevi

Nigeria M25+H Abuja - tvrda
15.04.19
Četvrtfinale
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock3-6, 4-6 porazdetalj meča
15.04.19
1. kolo
vs. Tochukwu Emmanuel Ezeh/Uche Oparaoji6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
08.04.19
1. kolo
vs. Guy Orly Iradukunda/Tuki Jacobs6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
08.04.19
Četvrtfinale
vs. Dan Added/Michail Pervolarakis6-710, 4-6 porazdetalj meča
<