Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Romain Arneodo/Hugo Nys 03.06.2019

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Romain Arneodo/Hugo Nys 03.06.2019 - Prostejov Challenger - usporedba

MEČ

03.06.191. koloBenjamin Lock/Courtney John Lock Romain Arneodo/Hugo Nys 4-6, 7-5, 10-3 Czech Republic Prostejov Challenger zemlja

STATISTIKE MEČA

Benjamin Lock/Courtney John LockRomain Arneodo/Hugo Nys
1. servis %36/62 (58%)38/74 (51%)
Osvojeni bodovi na 1.servis24/36 (67%)28/38 (74%)
Osvojeni bodovi na 2.servis18/26 (69%)15/36 (42%)
Osvojene break-lopte3/11 (27%)3/5 (60%)
Osvojeni bodovi iz returna31/74 (42%)20/62 (32%)
Osvojeni bodovi ukupno73/136 (54%)63/136 (46%)
Dvostruke pogreške34
Asovi61

STATISTIKE MEČA

1
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-0Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40
1-2Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve1-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-3Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve2-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-4Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve4-4
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
4-5Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
4-6
2
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
0-1Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve0-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-2Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve1-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
2-3Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve2-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-4Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve4-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
5-4Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve5-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-5Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
7-5
3
Benjamin Lock/Courtney John Lock Benjamin Lock/Courtney John Lock serve0-0
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 7-1, 8-1, 8-2, 8-3, 9-3
(3)Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys serve
0-0
10-3

Benjamin Lock
Zimbabwe
04.03.93, 27 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Monaco
04.08.92, 28 Godina







Romain Arneodo
Courtney John Lock
Zimbabwe
18.10.96, 23 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

France
16.02.91, 29 Godina




Hugo Nys
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Romain Arneodo/Hugo Nys - Međusobni mečevi

03.06.191. koloBenjamin Lock/Courtney John LockRomain Arneodo/Hugo Nys4-6, 7-5, 10-3 detalj mečaCzech Republic Prostejov Challenger zemlja

Benjamin Lock/Courtney John Lock - Posljednji mečevi

JAR Potchefstroom Challenger - tvrda
11.03.20
1. kolo
vs. Simon Carr/Corentin Denolly6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Zimbabwe Davis Cup - tvrda
07.03.20
vs. Yacoub Makzoume/Hazem Naow6-1, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Canada Calgary Challenger - dvorana
26.02.20
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Filip Peliwo6-4, 3-6, 8-10 porazdetalj meča
USA M25 Naples - zemlja
12.02.20
1. kolo
vs. Jordi Arconada/Julian Bradley3-6, 2-6 porazdetalj meča
Mozambique M15 Maputo - tvrda
11.11.19
1. kolo
vs. Rishab Agarwal/Aziz Ouakaa4-6, 6-76 porazdetalj meča
Mozambique M15 Maputo - tvrda
04.11.19
Polufinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
04.11.19
Finale
vs. Jake Delaney/Bruno Nhavene6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
04.11.19
1. kolo
vs. Alexis Canter/Hamid Reza Nadaf6-1, 7-62 pobjedadetalj meča
04.11.19
Četvrtfinale
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Eric Vanshelboim6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Lagos - tvrda
14.10.19
Finale
vs. William Bushamuka/Aryan Goveas6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
14.10.19
1. kolo
vs. Gabriel Friday/Abayomi Oluseyi Philips6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
14.10.19
Četvrtfinale
vs. Sylvester Emmanuel/Takanyi Garanganga6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
14.10.19
Polufinale
vs. Calvin Hemery/Tristan Meraut7-5, 5-7, 10-8 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Lagos - tvrda
07.10.19
1. kolo
vs. Darryl Hale/Hamid Reza Nadaf6-1, Darryl Hale/Hamid Reza Nadaf - odustajanjepobjedadetalj meča
07.10.19
Četvrtfinale
vs. Benjamin Fumi/Arnaud Sewanou6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
07.10.19
Finale
vs. Aziz Dougaz/Skander Mansouri6-74, 3-6 porazdetalj meča
07.10.19
Polufinale
vs. Gianni Mina/Thomas Yaka Kofi Setodji6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
JAR M15 Pretoria - tvrda
30.09.19
Polufinale
vs. Alexander Donski/Raheel Manji4-6, 6-3, 6-10 porazdetalj meča
30.09.19
1. kolo
vs. Thabo Ncube/Andreas Scott7-63, 6-0 pobjedadetalj meča
30.09.19
Četvrtfinale
vs. Ruben Konings/Len Schouten7-62, 7-5 pobjedadetalj meča
JAR M15 Johannesburg - tvrda
23.09.19
Polufinale
vs. Marco Brugnerotto/Davide Pozzi6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
Finale
vs. Alexander Donski/David Pichler6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.19
1. kolo
vs. Vasilios Caripi/Vaughn Hunter6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.19
Četvrtfinale
vs. Lance Cohen/Michael-John Every6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Japan Yokkaichi Challenger - tvrda
07.08.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porazdetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
1. kolo
vs. Jason Chigaazira/Andrew Kunaka6-0, 6-0 pobjedadetalj meča

Romain Arneodo/Hugo Nys - Posljednji mečevi

France Noumea Challenger - tvrda
08.01.20
1. kolo
vs. Facundo Mena/Joao Menezes6-3, 6-74, 3-10 porazdetalj meča
Slovakia Bratislava Challenger - dvorana
08.11.19
Polufinale
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz7-64, 5-7, 7-10 porazdetalj meča
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe6-4, 6-75, 10-6 pobjedadetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Sander Arends/David Pel6-1, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
France Brest Challenger - dvorana
22.10.19
1. kolo
vs. Jonathan Erlich/Lloyd Harris6-75, 5-7 porazdetalj meča
Russia Moscow - dvorana
17.10.19
Četvrtfinale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop3-6, 6-71 porazdetalj meča
15.10.19
1. kolo
vs. Richard Berankis/Juan Ignacio Londero6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
France Mouilleron Le - dvorana
10.10.19
Četvrtfinale
vs. Sander Arends/David Pel6-4, 3-6, 4-10 porazdetalj meča
09.10.19
1. kolo
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
France Orleans Challenger - dvorana
29.09.19
Finale
vs. Hans Podlipnik-Castillo/Tristan-Samuel Weissborn6-75, 6-3, 10-1 pobjedadetalj meča
28.09.19
Polufinale
vs. Andre Begemann/Julian Lenz7-5, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
27.09.19
Četvrtfinale
vs. Adrian Menendez-Maceiras/Sergiy Stakhovsky6-4, 7-64 pobjedadetalj meča
25.09.19
1. kolo
vs. Nathaniel Lammons/Antonio Sancic7-67, 7-64 pobjedadetalj meča
Italy Genova Challenger - zemlja
05.09.19
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Stefano Travaglia3-6, 5-7 porazdetalj meča
03.09.19
1. kolo
vs. Federico Gaio/Andrea Pellegrino6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Slovenia Portoroz Challenger - tvrda
14.08.19
1. kolo
vs. Evan King/Julian Ocleppo6-75, 6-73 porazdetalj meča
Mexico Los Cabos - tvrda
03.08.19
Finale
vs. Dominic Inglot/Austin Krajicek7-5, 5-7, 16-14 pobjedadetalj meča
02.08.19
Polufinale
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi3-6, 7-5, 10-5 pobjedadetalj meča
01.08.19
Četvrtfinale
vs. Guido Pella/Diego Sebastian Schwartzman2-6, 6-0, 10-6 pobjedadetalj meča
31.07.19
1. kolo
vs. Max Purcell/Luke Saville6-716, 6-4, 10-8 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
03.06.19
1. kolo
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock6-4, 5-7, 3-10 porazdetalj meča
France Lyon - zemlja
20.05.19
1. kolo
vs. Ken Skupski/Neal Skupski3-6, 6-2, 8-10 porazdetalj meča
France Aix En - zemlja
09.05.19
Četvrtfinale
vs. Kevin Krawietz/Jurgen Melzer3-6, 3-6 porazdetalj meča
07.05.19
1. kolo
vs. Guillermo Garcia-Lopez/Leander Paes6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
France Bordeaux Challenger - zemlja
05.05.19
Finale
vs. Gregoire Barrere/Quentin Halys4-6, 1-6 porazdetalj meča
04.05.19
Polufinale
vs. Elliot Benchetrit/Tristan Lamasine6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
02.05.19
Četvrtfinale
vs. Sander Gille/David Vega Hernandez7-62, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
01.05.19
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric/Antonio Sancic6-3, 7-63 pobjedadetalj meča
Monaco Monte-Carlo - zemlja
15.04.19
1. kolo
vs. Alexander Zverev/Mischa Zverev6-4, 4-6, 7-10 porazdetalj meča
France Sophia Antipolis - zemlja
06.04.19
Polufinale
vs. Thiemo de Bakker/Robin Haase4-6, 4-6 porazdetalj meča
<