Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Or Ram-Harel/Igor Smilansky

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Or Ram-Harel/Igor Smilansky - M15 Akko - usporedba

MEČ

10.06.19ČetvrtfinaleBenjamin Lock/Courtney John Lock Or Ram-Harel/Igor Smilansky - nije odigrao(la/li/le) Izrael M15 Akko tvrda

STATISTIKE MEČA

- nije odigrao(la/li/le)

Benjamin Lock
Zimbabwe
04.03.93, 26 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Izrael
01.02.95, 24 Godina







Or Ram-Harel
Courtney John Lock
Zimbabwe
18.10.96, 22 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Izrael
26.03.95, 24 Godina




Igor Smilansky
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Or Ram-Harel/Igor Smilansky - Međusobni mečevi

10.06.19ČetvrtfinaleBenjamin Lock/Courtney John LockOr Ram-Harel/Igor Smilansky Or Ram-Harel/Igor Smilansky - nije odigrao(la/li/le) detalj mečaIzrael M15 Akko tvrda

Benjamin Lock/Courtney John Lock - Posljednji mečevi

Japan Yokkaichi Challenger - tvrda
07.08.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porazdetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Dhruv Sunish6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
24.06.19
1. kolo
vs. Jason Chigaazira/Andrew Kunaka6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
Finale
vs. Martin Beran/Joshua Paris6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
17.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
17.06.19
Polufinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy5-7, 6-74 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo
vs. Andrew Kunaka/Derrick Namanya6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo
vs. Ran Amar/Omer Yeshaya6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
10.06.19
Četvrtfinale
vs. Or Ram-Harel/Igor Smilansky Or Ram-Harel/Igor Smilansky/Igor Smilansky - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
10.06.19
Polufinale
vs. Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis6-4, 4-6, 6-10 porazdetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
05.06.19
Četvrtfinale
vs. Jiri Lehecka/Jiri Vesely4-6, 0-6 porazdetalj meča
03.06.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys4-6, 7-5, 10-3 pobjedadetalj meča
Hungary M25 Gyula - zemlja
27.05.19
1. kolo
vs. Mark Keki/Mate Voros4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Jerusalem Challenger - tvrda
21.05.19
1. kolo
vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori2-6, 3-6 porazdetalj meča
Germany Heilbronn Challenger - zemlja
16.05.19
Četvrtfinale
vs. Romain Arneodo/Guillermo Garcia-Lopez4-6, 4-6 porazdetalj meča
15.05.19
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Andres Molteni6-4, 2-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Italy Rome Challenger - zemlja
08.05.19
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric/Antonio Sancic1-6, 3-6 porazdetalj meča
Ghana M15 Accra - tvrda
29.04.19
Polufinale
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Ryan James Storrie6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
29.04.19
Finale
vs. Darryl Hale/Niklas Johansson6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
29.04.19
1. kolo
vs. Tuki Jacobs/Eric Vanshelboim7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
29.04.19
Četvrtfinale
vs. Johnson Acquah/Bernard Ashitey Armaah6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
15.04.19
Polufinale
vs. Dan Added/Michail Pervolarakis4-6, 0-6 porazdetalj meča
15.04.19
Četvrtfinale
vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
15.04.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior/Joao Pedro Sorgi7-5, 5-7, 10-6 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
08.04.19
Četvrtfinale
vs. Gilbert Soares Klier Junior/Joao Pedro Sorgi6-3, 6-75, 10-6 pobjedadetalj meča

Or Ram-Harel/Igor Smilansky - Posljednji mečevi

Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo
vs. Hod Cohen/Adam Levi6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
10.06.19
Četvrtfinale
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock- Or Ram-Harel/Igor Smilansky - nije odigrao(la/li/le) porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
25.03.19
Četvrtfinale
vs. Ugo Blanchet/Quentin Robert (1994)5-7, 5-7 porazdetalj meča
25.03.19
1. kolo
vs. Alessandro Bega/Marek Gengel6-3, 6-71, 10-7 pobjedadetalj meča
Thailand Thailand F9 - tvrda
12.11.18
1. kolo
vs. Ti Chen/Sora Fukuda4-6, 1-6 porazdetalj meča
Thailand Thailand F8 - tvrda
05.11.18
1. kolo
vs. Adam El Mihdawy/Mikhail Fufygin3-6, 6-1, 10-8 pobjedadetalj meča
05.11.18
Četvrtfinale
vs. Yu Hsiou Hsu/Cheng-Yu Yu6-3, 4-6, 9-11 porazdetalj meča
Thailand Thailand F7 - tvrda
29.10.18
Četvrtfinale
vs. Sanjar Fayziev/Konstantin Kravchuk7-5, 4-6, 10-5 pobjedadetalj meča
29.10.18
Polufinale
vs. Cing-Yang Meng/Neil Pauffley7-5, 2-6, 7-10 porazdetalj meča
29.10.18
1. kolo
vs. Chayanon Kaewsuto/Vorachon Rakpuangchon7-61, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
15.10.18
1. kolo
vs. Alec Deckers/Ryan Nijboer4-6, 6-3, 3-10 porazdetalj meča
<