Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Martin Beran/Joshua Paris

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Martin Beran/Joshua Paris - M15 Harare - usporedba

MEČ

24.06.19FinaleBenjamin Lock/Courtney John Lock Martin Beran/Joshua Paris 6-3, 6-0 Zimbabwe M15 Harare tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Benjamin Lock
Zimbabwe
04.03.93, 26 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Canada
27.11.95, 23 Godina







Martin Beran
Courtney John Lock
Zimbabwe
18.10.96, 22 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

United Kingdom
06.03.96, 23 Godina




Joshua Paris
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Martin Beran/Joshua Paris - Međusobni mečevi

24.06.19FinaleBenjamin Lock/Courtney John LockMartin Beran/Joshua Paris6-3, 6-0 detalj mečaZimbabwe M15 Harare tvrda

Benjamin Lock/Courtney John Lock - Posljednji mečevi

Japan Yokkaichi Challenger - tvrda
07.08.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porazdetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Dhruv Sunish6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
24.06.19
Finale
vs. Martin Beran/Joshua Paris6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
1. kolo
vs. Jason Chigaazira/Andrew Kunaka6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
17.06.19
1. kolo
vs. Andrew Kunaka/Derrick Namanya6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
17.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
17.06.19
Polufinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy5-7, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo
vs. Ran Amar/Omer Yeshaya6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
10.06.19
Polufinale
vs. Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis6-4, 4-6, 6-10 porazdetalj meča
10.06.19
Četvrtfinale
vs. Or Ram-Harel/Igor Smilansky Or Ram-Harel/Igor Smilansky/Joshua Paris - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
05.06.19
Četvrtfinale
vs. Jiri Lehecka/Jiri Vesely4-6, 0-6 porazdetalj meča
03.06.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys4-6, 7-5, 10-3 pobjedadetalj meča
Hungary M25 Gyula - zemlja
27.05.19
1. kolo
vs. Mark Keki/Mate Voros4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Jerusalem Challenger - tvrda
21.05.19
1. kolo
vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori2-6, 3-6 porazdetalj meča
Germany Heilbronn Challenger - zemlja
16.05.19
Četvrtfinale
vs. Romain Arneodo/Guillermo Garcia-Lopez4-6, 4-6 porazdetalj meča
15.05.19
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Andres Molteni6-4, 2-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Italy Rome Challenger - zemlja
08.05.19
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric/Antonio Sancic1-6, 3-6 porazdetalj meča
Ghana M15 Accra - tvrda
29.04.19
Četvrtfinale
vs. Johnson Acquah/Bernard Ashitey Armaah6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
29.04.19
Polufinale
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Ryan James Storrie6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
29.04.19
Finale
vs. Darryl Hale/Niklas Johansson6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
29.04.19
1. kolo
vs. Tuki Jacobs/Eric Vanshelboim7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
15.04.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior/Joao Pedro Sorgi7-5, 5-7, 10-6 pobjedadetalj meča
15.04.19
Četvrtfinale
vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
15.04.19
Polufinale
vs. Dan Added/Michail Pervolarakis4-6, 0-6 porazdetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
08.04.19
1. kolo
vs. Kunal Anand/Suraj R Prabodh7-69, 6-3 pobjedadetalj meča

Martin Beran/Joshua Paris - Posljednji mečevi

Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
Finale
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock3-6, 0-6 porazdetalj meča
24.06.19
Polufinale
vs. Aryan Goveas/Guy Orly Iradukunda6-3, 1-6, 10-8 pobjedadetalj meča
24.06.19
1. kolo
vs. Paul Emmanuel/Takanyi Garanganga6-3, 1-6, 12-10 pobjedadetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
17.06.19
Četvrtfinale
vs. Charl Morgan/Thabo Ncube6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
17.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Aryan Goveas6-3, 6-75, 11-9 pobjedadetalj meča
17.06.19
1. kolo
vs. Vasilios Caripi/Joshua Howard-Tripp6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
17.06.19
Finale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-75, 4-6 porazdetalj meča
Canada Canada F7 - tvrda
10.09.18
1. kolo
vs. Pavel Krainik/Michael Zhu6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
10.09.18
Četvrtfinale
vs. Felix Corwin/Takuto Niki4-6, 6-4, 4-10 porazdetalj meča
Belarus Belarus F3 - tvrda
20.08.18
1. kolo
vs. Cengiz Aksu/Mert Naci Turker7-65, 3-6, 10-2 pobjedadetalj meča
20.08.18
Četvrtfinale
vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze6-4, 6-73, 7-10 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
13.08.18
1. kolo
vs. Aliaksandr Liaonenka/Maksim Zubkou6-78, 6-2, 3-10 porazdetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
18.09.17
1. kolo
vs. Peter Bothwell/Luke Johnson6-79, 1-6 porazdetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
11.09.17
1. kolo
vs. Ben Jones/Neil Pauffley1-6, 5-7 porazdetalj meča
Norway Norway F2 - dvorana
24.10.16
1. kolo
vs. Lorenzo Frigerio/Federico Maccari2-6, 6-73 porazdetalj meča
Norway Norway F1 - dvorana
17.10.16
1. kolo
vs. Romain Bauvy/Valentin Vacherot3-6, 4-6 porazdetalj meča
<