Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Franco Feitt/Mark Fynn

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Franco Feitt/Mark Fynn - Zimbabwe F1 - usporedba

MEČ

20.06.16PolufinaleBenjamin Lock/Courtney John Lock Franco Feitt/Mark Fynn 6-3, 5-7, 10-8 Zimbabwe Zimbabwe F1 tvrda

STATISTIKE MEČA

10-8

Benjamin Lock
Zimbabwe
04.03.93, 26 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Argentina
03.09.92, 27 Godina







Franco Feitt
Courtney John Lock
Zimbabwe
18.10.96, 23 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Zimbabwe
16.04.85, 34 Godina




Mark Fynn
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Benjamin Lock/Courtney John Lock vs. Franco Feitt/Mark Fynn - Međusobni mečevi

20.06.16PolufinaleBenjamin Lock/Courtney John LockFranco Feitt/Mark Fynn6-3, 5-7, 10-8 detalj mečaZimbabwe Zimbabwe F1 tvrda
13.06.16PolufinaleBenjamin Lock/Courtney John LockFranco Feitt/Mark Fynn7-64, 7-61 detalj mečaMozambique Mozambique F2 tvrda

Benjamin Lock/Courtney John Lock - Posljednji mečevi

Mozambique M15 Maputo - tvrda
11.11.19
1. kolo
vs. Rishab Agarwal/Aziz Ouakaa4-6, 6-76 porazdetalj meča
Mozambique M15 Maputo - tvrda
04.11.19
Četvrtfinale
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Eric Vanshelboim6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
04.11.19
Polufinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
04.11.19
Finale
vs. Jake Delaney/Bruno Nhavene6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
04.11.19
1. kolo
vs. Alexis Canter/Hamid Reza Nadaf6-1, 7-62 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Lagos - tvrda
14.10.19
Polufinale
vs. Calvin Hemery/Tristan Meraut7-5, 5-7, 10-8 pobjedadetalj meča
14.10.19
Finale
vs. William Bushamuka/Aryan Goveas6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
14.10.19
1. kolo
vs. Gabriel Friday/Abayomi Oluseyi Philips6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
14.10.19
Četvrtfinale
vs. Sylvester Emmanuel/Takanyi Garanganga6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Lagos - tvrda
07.10.19
Četvrtfinale
vs. Benjamin Fumi/Arnaud Sewanou6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
07.10.19
Polufinale
vs. Gianni Mina/Thomas Yaka Kofi Setodji6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
07.10.19
Finale
vs. Aziz Dougaz/Skander Mansouri6-74, 3-6 porazdetalj meča
07.10.19
1. kolo
vs. Darryl Hale/Hamid Reza Nadaf6-1, Darryl Hale/Hamid Reza Nadaf - odustajanjepobjedadetalj meča
JAR M15 Pretoria - tvrda
30.09.19
1. kolo
vs. Thabo Ncube/Andreas Scott7-63, 6-0 pobjedadetalj meča
30.09.19
Polufinale
vs. Alexander Donski/Raheel Manji4-6, 6-3, 6-10 porazdetalj meča
30.09.19
Četvrtfinale
vs. Ruben Konings/Len Schouten7-62, 7-5 pobjedadetalj meča
JAR M15 Johannesburg - tvrda
23.09.19
Četvrtfinale
vs. Lance Cohen/Michael-John Every6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
Polufinale
vs. Marco Brugnerotto/Davide Pozzi6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
23.09.19
Finale
vs. Alexander Donski/David Pichler6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
23.09.19
1. kolo
vs. Vasilios Caripi/Vaughn Hunter6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Japan Yokkaichi Challenger - tvrda
07.08.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porazdetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Dhruv Sunish6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
24.06.19
1. kolo
vs. Jason Chigaazira/Andrew Kunaka6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
Finale
vs. Martin Beran/Joshua Paris6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
17.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley6-2, 6-1 pobjedadetalj meča

Franco Feitt/Mark Fynn - Posljednji mečevi

Zimbabwe Zimbabwe F3 - tvrda
04.07.16
Polufinale
vs. Hugo Nys/Vishnu Vardhan3-6, 4-6 porazdetalj meča
04.07.16
1. kolo
vs. Tadiwa Chinamo/Mehluli Don Ayanda Sibanda6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
04.07.16
Četvrtfinale
vs. Hardeep Singh Sandhu/Dalwinder Singh6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Zimbabwe Zimbabwe F2 - tvrda
27.06.16
1. kolo
vs. Ken Onishi/Ken Onoda7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
27.06.16
Četvrtfinale
vs. Matias Franco Descotte/Andrea Vavassori6-3, 3-6, 3-10 porazdetalj meča
Zimbabwe Zimbabwe F1 - tvrda
20.06.16
1. kolo
vs. Marc-Andrea Huesler/Leon Olivier6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
20.06.16
Polufinale
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock3-6, 7-5, 8-10 porazdetalj meča
20.06.16
Četvrtfinale
vs. Sherwin Foo/Miracle Moses Matanga6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Mozambique Mozambique F2 - tvrda
13.06.16
Četvrtfinale
vs. Ruben Alberts/Hercilio Rafael Seda6-2, 7-65 pobjedadetalj meča
13.06.16
Polufinale
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock6-74, 6-71 porazdetalj meča
13.06.16
1. kolo
vs. Matias Franco Descotte/Agustin Moyano6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Mozambique Mozambique F1 - tvrda
06.06.16
1. kolo
vs. Christopher Grant/Michael Grant3-6, 4-6 porazdetalj meča
<