JAR
28.09.91, 32 Godina
28.09.91, 32 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Vasilios Caripi vs. Benjamin Lock - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Vasilios Caripi form & Benjamin Lock form
Vasilios Caripi - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 6-79 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
15.11.23 kval. | vs. Jeremy Zhang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Reed Crocker | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Emmett Potter | 6-2, 6-73, 2-10 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Nagel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Eyal Shyovitz | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
20.06.23 kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 0-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-61, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Herdoiza | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
01.11.22 kval. | vs. Alex Blanchar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Arman Zamani | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Norman - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Basile | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ethan Denzel Sibanda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Benjamin Lock - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detalj meča |