Namibia
10.12.94, 29 Godina
10.12.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tuki Jacobs vs. Benjamin Lock - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Tuki Jacobs form & Benjamin Lock form
Tuki Jacobs - Posljednji mečevi
M15 Accra - tvrda | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 4-6, 0-3, - Tuki Jacobs - odustajanje | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Andrea Bessire | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Courtney John Lock | 6-4, 6-73, 7-66 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sadio Doumbia | 2-6, 0-4, - Tuki Jacobs - odustajanje | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Dominik Palan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Tunisia F37 - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Jeremy Sonkin | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Florent Diep | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F36 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Henry Atseye | 7-63, 3-6, 4-2, Henry Atseye - odustajanje | detalj meča | |
10.10.18 2. kolo | vs. Tom Jomby | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Jack Draper | 5-7, 0-2, - Tuki Jacobs - odustajanje | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Fernandez-Ventura | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Spain F27 - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Franco Feitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Spain F26 - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F25 - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Vullnet Tashi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Yuanfeng Li | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Spain F24 - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 7-64, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 5-7, 7-66 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. John Echeverria | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
Morocco F4 - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
Morocco F3 - zemlja | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Soufiane El Mesbahi | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Zimbabwe F3 - tvrda | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Benjamin Lock - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detalj meča |