MEČ
27.11.18 | 1. kolo | Benjamin Lock | Michal Dembek | 4-6, 6-4, 6-3 | South Africa | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Benjamin Lock | Michal Dembek | |
1. servis % | 71/104 (68%) | 53/89 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 48/71 (68%) | 35/53 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/33 (52%) | 18/36 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/3 (100%) | 2/10 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/89 (40%) | 39/104 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 101/193 (52%) | 92/193 (48%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi | 10 | 7 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Benjamin Lock vs. Michal Dembek - Međusobni mečevi
27.11.19 | 1. kolo | Benjamin Lock | Michal Dembek | 7-65, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
08.12.18 | Polufinale | Benjamin Lock | Michal Dembek | 1-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | South Africa | tvrda |
27.11.18 | 1. kolo | Benjamin Lock | Michal Dembek | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | South Africa | tvrda |
Benjamin Lock form & Michal Dembek form
Benjamin Lock - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Michal Dembek - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
10.10.22 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Michal Mikula | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
27.04.22 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.04.22 1. kolo | vs. Alessandro Corcelli Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vilnius - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
29.10.21 Četvrtfinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.21 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-74, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Liova Ajavon | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 6-74, 2-6 | detalj meča |