INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gianni Mina vs. Benjamin Lock - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Gianni Mina form & Benjamin Lock form
Gianni Mina - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.20 Četvrtfinale | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Nevers - dvorana | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
France F16 - tvrda | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
France F15 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Le Gosier - tvrda | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Benjamin Lock - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detalj meča |