Argentina
03.09.92, 31 Godina
33167 $
03.09.92, 31 Godina
33167 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Franco Feitt vs. Benjamin Lock - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Franco Feitt form & Benjamin Lock form
Franco Feitt - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Andrea Del Federico | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Egill Sigurdsson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 0-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Ilarion Danilchenko | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Naoki Takeda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 0-6, 7-69, 11-9 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
19.08.19 kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Di Meo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Benjamin Lock - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detalj meča |