United Kingdom
14.03.94, 30 Godina
14.03.94, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ben Lott vs. Ben Jones - Međusobni mečevi
30.06.14 | 2. kolo kval. | Ben Lott | Ben Jones | 6-2, 6-1 | detalj meča | Great Britain | trava |
Ben Lott form & Ben Jones form
Ben Lott - Posljednji mečevi
USA F17 - tvrda | ||||
26.06.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Sheehy | 4-6, 7-65, 7-64 | detalj meča | |
USA F23 - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
USA F21 - tvrda | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Austin Krajicek | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-4, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Eric Rutledge | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. William Genesen | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Great Britain - trava | ||||
07.07.14 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Great Britain - trava | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.06.14 kval. | vs. Toby Mitchell (GBR) | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
29.07.13 kval. | vs. Bjorn Thomson | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
29.07.13 2. kolo kval. | vs. Sebastian Rey | 4-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Great Britain - trava | ||||
15.07.13 1. kolo | vs. Marcus Willis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Great Britain - trava | ||||
08.07.13 2. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.07.13 kval. | vs. Harry Skinner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.07.13 1. kolo | vs. Imran Aswat | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
08.07.13 2. kolo | vs. Antoine Benneteau | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Marcus Gan | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Ben Jones - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 kval. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 6-77 | detalj meča |