Ben Patael vs. Shahar Elbaz 03.10.2018

Ben Patael vs. Shahar Elbaz 03.10.2018 - Israel F12 (Herzlia) - usporedba

MEČ

03.10.182. koloBen Patael Shahar Elbaz 6-2, 6-0 Izrael Israel F12 tvrda

STATISTIKE MEČA

Ben PataelShahar Elbaz
1. servis %26/34 (76%)27/41 (66%)
Osvojeni bodovi na 1.servis21/26 (81%)10/27 (37%)
Osvojeni bodovi na 2.servis7/8 (88%)7/14 (50%)
Osvojeni bodovi iz returna24/41 (59%)6/34 (18%)
Osvojeni bodovi ukupno52/75 (69%)23/75 (31%)
Dvostruke pogreške01
Asovi42

STATISTIKE MEČA

1
Ben Patael Ben Patael serve0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-0Shahar Elbaz Shahar Elbaz serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Ben Patael Ben Patael serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
Ben Patael Ben Patael serve2-1
0-0, 30-30, 40-30
Ben Patael Ben Patael serve3-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-1Shahar Elbaz Shahar Elbaz serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
4-2Shahar Elbaz Shahar Elbaz serve
0-0, 30-30, 40-30[BP]
5-2Shahar Elbaz Shahar Elbaz serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
6-2
2
Ben Patael Ben Patael serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
Ben Patael Ben Patael serve1-0
2-0Shahar Elbaz Shahar Elbaz serve
3-0Shahar Elbaz Shahar Elbaz serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Ben Patael Ben Patael serve4-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
Ben Patael Ben Patael serve5-0
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
6-0

Ben Patael
Izrael
02.06.97, 22 Godina




546
48

Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
03.02.97, 22 Godina






17802 $
Shahar Elbaz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ben Patael vs. Shahar Elbaz - Međusobni mečevi

03.10.182. koloBen PataelShahar Elbaz6-2, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F12 tvrda
23.05.171. koloShahar ElbazBen Patael1-6, 6-3, 7-66 detalj mečaIzrael Israel F8 tvrda
16.05.171. koloBen PataelShahar Elbaz6-2, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F7 tvrda
04.05.151. koloBen PataelShahar Elbaz6-2, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F5 tvrda

Ben Patael - Posljednji mečevi

India Pune Challenger - tvrda
11.11.19
1. kolo
vs. Toshihide Matsui6-4, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
Japan Kobe Challenger - dvorana
06.11.19
2. kolo
vs. Ji Sung Nam2-6, 4-6 porazdetalj meča
04.11.19
1. kolo
vs. Shuichi Sekiguchi6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
USA M25 Fort - tvrda
23.10.19
1. kolo
vs. Alastair Gray1-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
USA M25 Waco - tvrda
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Alex Rybakov2-6, 3-6 porazdetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Strong Kirchheimer6-3, 7-64 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Vasil Kirkov6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
USA M25 Claremont - tvrda
09.10.19
1. kolo
vs. Alexander Lebedev6-75, 7-63, 6-74 porazdetalj meča
USA M25 Norman - tvrda
01.10.19
1. kolo
vs. Spencer Papa3-6, 3-6 porazdetalj meča
USA Tiburon Challenger - tvrda
23.09.19
kval.
vs. Evan Zhu4-6, 6-3, 1-6 porazdetalj meča
USA Columbus Challenger - dvorana
18.09.19
2. kolo
vs. Emilio Gomez3-6, 6-74 porazdetalj meča
17.09.19
1. kolo
vs. Ezekiel Clark6-4, 4-6, 7-68 pobjedadetalj meča
USA Cary Challenger - tvrda
12.09.19
3. kolo
vs. Ulises Blanch1-6, 4-6 porazdetalj meča
11.09.19
2. kolo
vs. Marcos Giron2-6, 7-5, Marcos Giron - odustajanjepobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo
vs. Harrison Adams7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
France M25 Bagneres - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Yannick Mertens4-6, 6-3, 4-6 porazdetalj meča
03.09.19
1. kolo
vs. Louis Dussin6-4, 2-6, 6-2 pobjedadetalj meča
Finland Tampere Challenger - zemlja
23.07.19
1. kolo
vs. Sadio Doumbia3-6, - Ben Patael - odustajanjeporazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
15.07.19
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili3-6, 2-6 porazdetalj meča
Spain M25 Getxo - zemlja
11.07.19
2. kolo
vs. Federico Zeballos2-6, 6-3, 6-76 porazdetalj meča
10.07.19
1. kolo
vs. Jeroen Vanneste6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Italy M25 Cuneo - zemlja
03.07.19
1. kolo
vs. Andrea Picchione6-4, 6-72, 6-75 porazdetalj meča
Slovakia Bratislava Challenger - zemlja
18.06.19
2. kolo
vs. Mohamed Safwat2-6, 1-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo
vs. David Juras6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
02.06.19
1. kolo
vs. Uladzimir Ignatik6-4, 2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Jerusalem Challenger - tvrda
20.05.19
1. kolo
vs. Danilo Petrovic4-6, 4-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent Challenger - zemlja
06.05.19
1. kolo
vs. Timofey Skatov1-6, 4-6 porazdetalj meča
China Nanchang Challenger - zemlja
26.04.19
Četvrtfinale
vs. Andrej Martin2-6, 5-7 porazdetalj meča
25.04.19
3. kolo
vs. Jay Clarke6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
23.04.19
2. kolo
vs. Jason Murray Kubler6-1, 4-6, 7-5 pobjedadetalj meča

Shahar Elbaz - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
20.11.19
1. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 3-6 porazdetalj meča
19.11.19
kval.
vs. Uisung Park1-6, 1-6 porazdetalj meča
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Vasileios Voltirakis6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.11.19
1. kolo
vs. Nikita Mashtakov3-6, 4-6 porazdetalj meča
12.11.19
kval.
vs. Uisung Park3-6, 6-3, 10-4 pobjedadetalj meča
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Mihailo Popovic6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Aristotelis Thanos3-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Marsel Ilhan4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. James Ibrahim2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Hugo Schott6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Alexander Igoshin1-6, 6-1, 2-6 porazdetalj meča
12.06.19
1. kolo
vs. Dor Wertheimer6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Jerusalem Challenger - tvrda
20.05.19
1. kolo
vs. Alessandro Bega1-6, 0-6 porazdetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
08.05.19
1. kolo
vs. Alexander Lazov0-6, 6-76 porazdetalj meča
Georgia M15 Tbilisi - tvrda
02.05.19
2. kolo
vs. Michal Konecny2-6, 0-6 porazdetalj meča
30.04.19
1. kolo
vs. Saba Purtseladze3-6, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
27.03.19
1. kolo
vs. Edan Leshem4-6, 2-6 porazdetalj meča
Greece Greece F7 - tvrda
06.11.18
1. kolo
vs. Benjamin Dhoe5-7, 3-6 porazdetalj meča
Greece Greece F6 - tvrda
02.11.18
Četvrtfinale
vs. David Pichler2-6, 4-6 porazdetalj meča
01.11.18
2. kolo
vs. Markos Kalovelonis7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
31.10.18
1. kolo
vs. Dimosthenis Taramonlis6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
17.10.18
1. kolo
vs. Matias Franco Descotte2-6, 1-6 porazdetalj meča
14.10.18
kval.
vs. Roi Ginat7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Roee Benya6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
11.10.18
Četvrtfinale
vs. Igor Smilansky2-6, 4-6 porazdetalj meča
10.10.18
2. kolo
vs. Ryan Nijboer2-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
09.10.18
1. kolo
vs. Yankel Zemel1-6, 7-67, 3-0, Yankel Zemel - odustajanjepobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
03.10.18
2. kolo
vs. Ben Patael2-6, 0-6 porazdetalj meča
<