MEČ
19.09.16 | 2. kolo kval. | Bekzat Usipbekov | Aleksandr Tsatkin | 6-3, 6-3 | Kazakhstan F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kazakhstan
11.07.01, 22 Godina
11.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
15.01.94, 30 Godina
15.01.94, 30 Godina
Bekzat Usipbekov vs. Aleksandr Tsatkin - Međusobni mečevi
19.09.16 | 2. kolo kval. | Bekzat Usipbekov | Aleksandr Tsatkin | 6-3, 6-3 | detalj meča | Kazakhstan F5 | zemlja |
Bekzat Usipbekov form & Aleksandr Tsatkin form
Bekzat Usipbekov - Posljednji mečevi
M15 Nur - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 4-6, 7-61, 7-10 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
24.09.19 kval. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vyalkov | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Max Houkes | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 3-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
09.09.18 kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Adil Bedelbayev | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Igor Timoshenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Adil Eltaev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Dmytro Badanov | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Kento Yamada | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Daniil Michshenko | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Aleksandr Tsatkin - Posljednji mečevi
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 0-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Grisha Reytman | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Fayzullokhon Mavlyudov | 6-3, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Kento Yamada | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Igor Khoroshilov | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Nurtay Kusherbayev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Moos Sporken | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Igor Zhuravlev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.06.15 kval. | vs. Damir Kudyakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
01.06.15 kval. | vs. Alexey Prokopchuk | 6-74, 0-2, - Aleksandr Tsatkin - odustajanje | detalj meča | |
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Muhammadumar Urenbaev Muhammadumar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedyn | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Anton Djamalov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Kazakhstan F14 - zemlja | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Kassimbek Akzharkenov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.10.14 kval. | vs. Zhansultan Chembotayev | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
04.10.14 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - tvrda | ||||
21.10.13 kval. | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 3-6, 6-70 | detalj meča | |
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Bogdan Valiev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
06.10.13 2. kolo kval. | vs. Danai Udomchoke | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.10.13 1. kolo kval. | vs. Alexander Yarkov | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
21.09.13 1. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
11.05.13 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-72, 6-78 | detalj meča |