MEČ
16.09.19 | 1. kolo kval. | Bekkhan Atlangeriev | Timur Sottimov | 6-0, 6-3 | M15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bekkhan Atlangeriev | Timur Sottimov | |
1. servis % | 32/50 (64%) | 27/45 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/32 (72%) | 11/27 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/45 (58%) | 17/50 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Bekkhan Atlangeriev | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Timur Sottimov | |
0-0 | ||
Bekkhan Atlangeriev | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Timur Sottimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bekkhan Atlangeriev | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Timur Sottimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Bekkhan Atlangeriev | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Timur Sottimov | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Bekkhan Atlangeriev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Timur Sottimov | |
0-0 | ||
Bekkhan Atlangeriev | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Bekkhan Atlangeriev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Timur Sottimov | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
Bekkhan Atlangeriev | 5-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
04.05.00, 23 Godina
04.05.00, 23 Godina
Bekkhan Atlangeriev vs. Timur Sottimov - Međusobni mečevi
16.09.19 | 1. kolo kval. | Bekkhan Atlangeriev | Timur Sottimov | 6-0, 6-3 | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
Bekkhan Atlangeriev form & Timur Sottimov form
Bekkhan Atlangeriev - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Alexander Pundel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Borys Zgola | 6-72, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Risskov/Aarhus - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Maxence Broville | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-61, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Yousef Khamis | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.01.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bhilai - tvrda | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-74, 3-6 | detalj meča |
Timur Sottimov - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ismoil Hayriddinov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
28.05.18 kval. | vs. Sanjar Fayziev | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Vospitannikov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.17 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Timur Khabibulin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 kval. | vs. Daniiar Duldaev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Abror Isakov | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Jasurbek Axmedov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Sagadat Ayap | 1-6, 1-6 | detalj meča |