MEČ
10.09.19 | kval. | Beibit Zhukayev | Artsiom Cherkasau | 6-2, 6-2 | M15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Beibit Zhukayev | Artsiom Cherkasau | |
1. servis % | 41/69 (59%) | 29/50 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/41 (73%) | 15/29 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/28 (43%) | 8/21 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/50 (54%) | 27/69 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 10 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Beibit Zhukayev | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Artsiom Cherkasau | |
Beibit Zhukayev | 2-1 | |
3-1 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Beibit Zhukayev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Beibit Zhukayev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Artsiom Cherkasau | |
0-0 | ||
Beibit Zhukayev | 1-0 | |
1-1 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Beibit Zhukayev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Artsiom Cherkasau | |
0-0 | ||
Beibit Zhukayev | 3-2 | |
4-2 | Artsiom Cherkasau | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Beibit Zhukayev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
21.12.99, 24 Godina
21.12.99, 24 Godina
Beibit Zhukayev vs. Artsiom Cherkasau - Međusobni mečevi
10.09.19 | kval. | Beibit Zhukayev | Artsiom Cherkasau | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
Beibit Zhukayev form & Artsiom Cherkasau form
Beibit Zhukayev - Posljednji mečevi
Acapulco Challenger - tvrda | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Cuernavaca Challenger - tvrda | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Adam Walton | 6-73, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Artsiom Cherkasau - Posljednji mečevi
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.03.20 kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nasser Alyafei | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
18.12.19 kval. | vs. Roman Blokhin | 5-7, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-1, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Denis Milchenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Igor Shrolik | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-75, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. David Volfson | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Conor Berg | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
05.08.18 kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Liavonchyk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lithuania F1 - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Nino Portales | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Estonia F1 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Oliver Golding | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Piotr Paliukhovich | 6-2, 6-2 | detalj meča |