MEČ
25.11.19 | 1. kolo kval. | Bautista Vilicich | Tobias Franco | 6-3, 6-3 | M15 Maldonado | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
26.12.01, 22 Godina
26.12.01, 22 Godina
Bautista Vilicich vs. Tobias Franco - Međusobni mečevi
25.11.19 | 1. kolo kval. | Bautista Vilicich | Tobias Franco | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Maldonado | zemlja |
Bautista Vilicich form & Tobias Franco form
Bautista Vilicich - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tomas Martinez | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 Finale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Mathys Erhard | 5-7, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-71, 5-10 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Stolarik | Samuel Stolarik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Joel Angel Lucero | 5-7, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-70, 6-70 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Lucio Ratti | 6-2, 1-6, 15-13 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 1-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Tobias Franco - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Zamora | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-77, 6-73 | detalj meča | |
15.03.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 3-0, Franco Roncadelli - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 kval. | vs. Mateo Branc | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
14.04.23 2. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.04.23 Četvrtfinale | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-77, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
27.02.23 kval. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vittar | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tucuman - zemlja | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Luca Nari | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vacaria - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 7-66, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lima - zemlja | ||||
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 3-6 | detalj meča |