MEČ
02.03.20 | 1. kolo kval. | Bautista Vilicich | Nicolas Hollender | 6-4, 6-2 | M25 Hurlingham | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
20.09.01, 22 Godina
20.09.01, 22 Godina
Bautista Vilicich vs. Nicolas Hollender - Međusobni mečevi
02.03.20 | 1. kolo kval. | Bautista Vilicich | Nicolas Hollender | 6-4, 6-2 | detalj meča | M25 Hurlingham | zemlja |
Bautista Vilicich form & Nicolas Hollender form
Bautista Vilicich - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tomas Martinez | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 Finale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Mathys Erhard | 5-7, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-71, 5-10 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Stolarik | Samuel Stolarik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Joel Angel Lucero | 5-7, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-70, 6-70 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Ramiro Amarilla | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Novo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Lucio Ratti | 6-2, 1-6, 15-13 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 1-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Nicolas Hollender - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Omar Rehan Sumar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Andres Doria Medina Aviles | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Paysse | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Crosio | 6-72, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Gustavo Giudici | 7-65, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Zeitune | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 7-65, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detalj meča |