MEČ
28.11.16 | 1. kolo kval. | Bastien Kolly | Jeremy Gschwendtner | 6-2, 6-0 | Cyprus F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Switzerland
04.05.98, 25 Godina
04.05.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
21.08.98, 25 Godina
21.08.98, 25 Godina
Bastien Kolly vs. Jeremy Gschwendtner - Međusobni mečevi
28.11.16 | 1. kolo kval. | Bastien Kolly | Jeremy Gschwendtner | 6-2, 6-0 | detalj meča | Cyprus F3 | tvrda |
Bastien Kolly form & Jeremy Gschwendtner form
Bastien Kolly - Posljednji mečevi
Turkey F33 - zemlja | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Kayra Kargin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Switzerland F4 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Switzerland F3 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Grandjean | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F25 - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nino Portales | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F24 - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Gabriel Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Sprovieri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Felipe Assuncao Garla | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F4 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Eduardo Severino | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Portugal F3 - tvrda | ||||
07.03.18 2. kolo kval. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo kval. | vs. Joao Giannella | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.03.18 | vs. Carlos Raposo Diaz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Portugal F2 - tvrda | ||||
24.02.18 | vs. Vincent Verpeaux | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Switzerland F2 - tepih | ||||
11.02.18 kval. | vs. Hugo Voljacques | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Switzerland F1 - tepih | ||||
05.02.18 kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Josh Hagar | 5-7, 6-4, 5-2, Josh Hagar - odustajanje | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Arthur Neuhaus | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
30.01.18 kval. | vs. Florian Fallert | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
29.01.18 2. kolo kval. | vs. David Perez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
France F3 - tepih | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 6-4, 7-5 | detalj meča |
Jeremy Gschwendtner - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Angeli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Michele Ribecai | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-71, 6-0, 3-10 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ibroximjon Xakimov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alan Postay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Carl Holder | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 4-6, 6-77 | detalj meča |