MEČ
27.06.16 | 1. kolo kval. | Bastian Parada | Antonin Stepanek | 7-63, 6-76, 7-68 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Chile
09.10.91, 32 Godina
09.10.91, 32 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
15.04.99, 24 Godina
15.04.99, 24 Godina
Bastian Parada vs. Antonin Stepanek - Međusobni mečevi
27.06.16 | 1. kolo kval. | Bastian Parada | Antonin Stepanek | 7-63, 6-76, 7-68 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Bastian Parada form & Antonin Stepanek form
Bastian Parada - Posljednji mečevi
M15 Melilla - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Switzerland F5 - zemlja | ||||
03.09.18 kval. | vs. Benjamin Pietri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Nico Baerlocher | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Switzerland F4 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Bastien Rieme | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Switzerland F3 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Currlin | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F1 - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergiu Darie Medesan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Macedonia F2 - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Macedonia F1 - zemlja | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. David Micevski | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Goran Markovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Germany F17 - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F42 - tvrda | ||||
17.10.16 kval. | vs. Sefa Suluoglu | 5-7, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Cox | Daniel Cox - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. William Flavell | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F41 - tvrda | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Spain F32 - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F16 - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 6-3, 5-2, Dan Alexandru Tomescu - odustajanje | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Riccardo Cecchi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Italy F25 - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Francesco Salviato | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 7-63, 6-76, 7-68 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Roman Jebavy | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bulgaria F4 - zemlja | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ferrando | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Antonin Stepanek - Posljednji mečevi
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.18 kval. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detalj meča |