Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Latvia
30.05.99, 24 Godina
30.05.99, 24 Godina
Bart Stevens vs. Artur Kulibaba - Međusobni mečevi
31.07.17 | kval. | Bart Stevens | Artur Kulibaba | 6-3, 6-1 | detalj meča | Latvia F1 | zemlja |
Bart Stevens form & Artur Kulibaba form
Bart Stevens - Posljednji mečevi
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Concepcion 2 - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
18.10.21 kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Artur Kulibaba - Posljednji mečevi
M15 Parnu - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hungary F7 - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Hungary F6 - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |